Всі

Топ 10 хмарних сховищ

Хмарне сховище даних (англ. Cloud storage) – модель онлайн-сховища, в якому дані зберігаються на численних розподілених в мережі серверах, що надаються в користування клієнтам, в основному, третьою стороною. Дані зберігаються і обробляються в так званій «хмарі», яке представляє собою, з точки зору клієнта, один великий віртуальний сервер. Фізично ж такі сервери можуть розташовуватися віддалено один від одного географічно, аж до розташування на різних континентах.

10. OneDrive – хмарне сховище від Microsoft, яке прийшло на зміну закритому SkyDrive. Сховище щільно інтегроване в екосистему компанії і багато додатків. Висока швидкість роботи, 15 Гб безкоштовного простору і інтеграція з Microsoft Office Online. Все було добре, але Microsoft примудрилася зіпсувати всю репутацію свого сховища.

9. Облако Mail.Ru – перші користувачі, що захотіли тестувати «сиру» версію даного сховища отримували 1 Тб безкоштовного простору, бета тестери отримували 100 Гб, а зараз дають всього 25 Гб, але обсяг більше не збираються зменшувати.

8. MEGA – дає 50 Гб безкоштовного простору всім своїм користувачам.

7. SpiderOak – у SpiderOak є додатки під велику кількість операційних систем. Є і свої мінуси, зокрема, безкоштовно дається тільки 2 Гб вільного місця. Так що, залишається або зберігати в більш надійно зашифрованому сховище тільки найцінніші дані, або переходити на платний аккаунт. Багато хто називає SpiderOak еталоном шифрованого хмарного сховища.

6. Box – все більше і більше дане сховище йде в бізнес сегмент. Шифрування даних, вбудований записник і 10 Гб безкоштовного простору. Все це хороші показники, поряд зі стабільністю, адже Box можна назвати одним з найстаріших хмарних сховищ. Ось тільки розмір файлів і багато інших показників істотно обмежені у безкоштовній версії, і краще не стає, правила посилюють все сильніше і сильніше. Якщо так піде далі, положення Box і лояльність рядових користувачів – зійдуть нанівець. Втім, на платному акаунті і місця стає набагато більше і обмежень набагато менше.

5. Copy – сховище Copy радує своєю стабільністю. Воно просто дає 15 Гб вільного простору і працює стабільно. Ніяких перебоїв і ніяких інших проблем. Воно просто синхронізує всі ваші дані, а саме це є головним критерієм для будь-якого хмарного сховища. Однак бракує цьому сховищу екосистеми, зв’язку з іншими сервісами та додатками і можливості відкрити хоч якісь типи файлів прямо в хмарі, без необхідності завантаження їх (зараз мова йде про веб-версію).

4. iCloud – Користувачів пристроїв від Apple досить багато і всі вони по суті є користувачами iCloud. ICloud зберігає настройки, дані користувачів, через нього відбувається синхронізація величезної кількості файлів і багато іншого. Навіть на операційних системах від Apple при роботі з iCloud може виникнути проблема. Як завантажити файл, чому додаток iCloud Drive з’являється тільки після маніпуляції з налаштуваннями? З Windows версією все ще гірше, а на інших системах і зовсім немає даного сховища. Закритість iCloud не дає поставити його вище.

3. Яндекс.Диск – 10 Гб безкоштовного простору. Яндекс.Диск отримав підтримку Microsoft Office Online, а значить ви легко можете створювати і працювати з офісними документами прямо в браузері.

2. Dropbox – на безкоштовній основі дають всього 2 Гб вільного простору, але при цьому проходять акції з безкоштовного збільшення обсягу зберігання. Це саме найстаріше з хмарних сховищ. Багато в чому саме Dropbox породив даний тип сервісів.

1. Google Диск – безумовний лідер серед хмарних сховищ. 15 Гб простору безкоштовно. Є і вбудований офісний пакет Googel Docs, який підтримує куди більше форматів, ніж головні конкуренти. За кількістю підтримуваних форматів, Google Диск випереджає всіх своїх конкурентів. Крім того є розширення, які при бажанні можуть дозволити здійснювати всі необхідні дії з файлами: офісну роботу, прослуховування музики, перегляд відео, роботу з архівами, прямо в хмарному сховищі, з браузера, без необхідності завантаження файлів на пристрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *