Контекстна реклама

responsive

Завдяки контексній рекламі можна отримати зацікавлених людей на сайт дуже скоро. Ви платите гроші пошуковим системам, щоб вони рекомендували ваш ресурс потенційним клієнтам. Є багато людей, котрі розчарувались в контексній рекламі.

Скоріш за все вони або самі пробували самостійно запустити рекламну кампанію або довірились недосвідченим людям. Запуск рекламної кампанії - це фінішний етап всього процесу.

Спочатку потрібно визначитись з тим, що саме Ви хочете рекламувати і чи буде це вигідно. Потім потрібно правильно налаштувати рекламну кампанію. Щоб ціна кліку по рекламному оголошенню була мінімальною необхідно рекламувати релевантну сторінку свого сайту пошуковому запиту, котрий вводить користувач або на тематичному ресурсі.

Для своїх клієнтів, крім грамотного налаштування рекламної кампанії ми пропонуємо промо-коди Google. Якщо бюджет на рекламу в місяць буде до 1500 грн., то на наступний місяць гугл компенсує Ваші витрати. Тобто у Вас буде безкоштовна реклама ще на місяць!

Хочеться додати, що контекстна реклама буває дуже різною. Можна рекламуватись в пошуковій видачі, на сайтах-партнерах пошукових систем, додавати свою рекламу в відео ролики, рекламуватись в мобільних додатках, в соціальних мережах та й напряму заказувати рекламу безпосередньо на тематичних ресурсах. Тобто для кожного виду товару чи послуги можна найти свого покупця!

Вартість послуги контекстної реклами може відрізнятись. В загальному цінник по налаштуванню такого виду реклами починається від 500 грн.