Розробка та створення Landing Page

responsive

Landing Page - цільова сторінка, яка часто показується користувачу після переходу по рекламі в Google чи Яндекс. Цей лендінг містить унікальну товарну пропозицію. Зацікавлений користувач на сторінці бачить тільки інформацію по тому товару чи послузі, яку він саме шукав.

Часто лендінг містить елементи для стимулювання продажі вже зараз. Так звані знижки на товар чи послугу, які закінчаться найближчим часом.

Якісні лендінги вирізняються простою формою замовлення. Щоб купити - часто потрібно записати в форму своє ім'я і номер телефону. Вам швидко передзвонять і обговорять більш детально сам товар, способи оплати і доставки. Хоч лендінг - це 1 сторінка в інтернеті, але насправді його створення доволі кропітка робота. Потрібно розробити унікальний дизайн, грамотно прописати тексти, які будуть продавати, правильно розмістити елементи на сторінці, постійно моніторити і аналізувати поведінку зацікавлених клієнтів на сторінці.

В основному Landing Page розробляють під контекстну чи інший вид реклами, котрий передбачає перенаправлення на цю сторінку зацікавленої аудиторії.

В деяких випадках і доволі не безуспішно лендінг використовують під пошукову оптимізацію. Часто низько частотні і навіть деякі середньо частотні запити при грамотно оптимізованому лендінгу можуть вийти в топ. Мінус - затратність такого методу просування або шаблонність при використанні однакового дизайну і структури Landing Page. В будь-якому випадку, якщо у Вас є унікальний або акційний товар, котрий потрібно швидко продати - розробка та створення Landing Page ідеально підходить для такого випадку!

Дизайн сайту: шаблонний

Кількість сторінок: 1

Адміністративна панель: -

Можливість управління контентом: -

Доменне ім'я: -

Хостинг: -

Гарантійна підтримка: 1 міс.

Подальша підтримка: обговорюється окремо

Вартість: 2500 грн.