Обслуговування та підтримка сайту

Довіртесь нам, ми подбаємо про Ваш сайт.

pidtrymka

Регулярна підтримка і обслуговування сайту дуже необхідна для високого ранжування проекту і його топових позицій по ключовим фразам в пошукових системах. Пошукові роботи на часто оновлюваних сайтах - постійні відвідувачі. Завдяки цьому інформація з таких сайтів може з'явитись в пошуковій видачі навіть швидше за новину з першоджерела. Ця послуга вийде Вам дешевше, чим тримати на роботі людину, котра буде відповідати за проект і постійно навчати її новим знанням, необхідним для грамотного обслуговування сайту.

Види підтримки:

Базова підтримка сайту

Це хороша можливість постійного оновлення і стеження за сайтом. Базова підтримка сайту: розміщення сайту на сервері (хостингу) і його продовження, підтримка і продовження домену, створення і налаштування адрес електронної пошти на домені сайту, захист скриньок від спаму, цілодобовий моніторинг сайту на його доступність, захист сайту від вірусів і злому. Така підтримка підійде для сайтів візиток. Детальніше про базову підтримку сайтів.

 

Інформаційна підтримка сайту

Така підтримка підходить для корпоративних сайтів і інтернет магазинів. Наша команда наповнюватиме ваш проект актуальною інформацією і змінюватиме уже розміщену по запиту. Крім, цього в інформаційну підтримку входить все перелічене в базовій підтримці сайтів. Детальніше про інформаційну підтримку сайтів.

 

Комплексна підтримка сайту

Підходить для великих і складних порталів, котрі потребують щоденного оновлення інформації. Сюди входять всі базові послуги, а також оперативне виправлення технічних проблем. Також, крім сайту, інформація додається в соціальні мережі і проводиться при потребі модерація груп і сторінок. Детальніше про комплексну підтримку сайта.