Просування сайта

site-up

Просування сайту - комплекс мір по забезпеченню відвідуваності сайта зацікавленими людьми. Зацікавлені люди - потенційні покупці товарів чи послуг, які пропонуються на сайті. Одним з важливих етапів для просування сайту є його пошукова оптимізація (SEO), яка передбачає комплект мір для покращення позицій сайта в пошукових системах по необхідним ключовим запитам і таким чином збільшує кількість відвідувань зацікавленими людьми.

Розробити методи просування бажано на етапі створення проекту. Хоча якщо цьому не виділялось необхідної уваги, то приступити до розкрутки можна в будь-який час. Для початку, звісно, потрібно провести детальний аудит сайту, щоб зрозуміти який об'єм роботи потрібен для досягнення поставлених завдань.

Своїм клієнтам ми пропонуємо наступні послуги, що допоможуть в просуванні сайту:

Пошукова оптимізація

Зовнішня (кількість посилань на сайт, соціальні сигнали, аналіз конкурентів і т.п.) і внутрішня оптимізація (оптимізація текстів і юзабіліті сайту, внутрішня перелінковка) проекту для просування по потрібних фразах в пошукових системах.

 

Контектсна реклама

Створення рекламних кампаній в пошукових системах Google і Yandex. Реклама в пошуковій видачі і на сайтах партнерах. Створення відео реклами на Youtube. Реклама в мобільних додатках. Реклама в соціальних мережах для пошуку клієнтів (контакт, фейсбук, однокласники, гугл+ та інші) і для швидшої індексації сторінок (твіттер).

 

SEO аудит

Аудит сайту для виявлення проблемних місць, котрі заважають більш високому ранжуванню. Технічний аудит, юзабіліті, поведінкові фактори.