Допоможемо реалізувати Вашу ідею

Допоможемо реалізувати Вашу ідею

responsive

Якщо Вас відвідала абсолютно революційна ідея, але реалізувати її Ви не в силах - не варто впадати у відчай! Ви потрапили за адресою. Так, ми не венчурний фонд і ми не роздаємо грошові гранти. Але ми краще ніж фонд - тому що ми команда професійних фахівців в області IT технологій, яка допоможе Вам реалізувати Ваш стартап без бюджету на його створення і просування.

Ми допоможемо Вам не тільки технічно реалізувати Ваш стартап, але і візьмемося за його розкрутку так, щоб Ваша ідея дійсно стала доступна широкому колу користувачів. Чому ми так впевнені в своїх силах? Тому, що ми веб студія, котра кожен день допомагає нашим клієнтам і партнерам збільшити відвідуваність їхніх сайтів. Тому що ми маємо в своєму портфоліо, як сайти візитки, так і інтернет-гіпермаркети, над створенням яких працювала команда наших дизайнерів і програмістів.

Якщо Ви переживаєте з приводу збереження авторських прав на свою ідею, хочемо Вас заспокоїти - Ваша ідея нікому не потрібна без її реалізації. У тому числі і нам. У нас достатньо креативна команда, щоб самостійно генерувати ідеї для власних стартапів. Мета нашої Вам пропозиції полягає в придбанні довгострокових партнерських відносин. В обмін на мінімальну частку в Вашому бізнесі ми забезпечуємо Вам технічну підтримку (технічна реалізація стартапу + інтернет маркетинг), в той час як управління, продажі та планування повністю знаходяться у Вашому розпорядженні.

Тому якщо Ви дійсно хочете домогтися успіху і реалізувати свою ідею - пишіть нам на пошту або звоніть чи звяжіться іншим способом, який є доступний на сторінці “Контакти”. Ми протягом дня зв'яжемося з Вами і запропонуємо свою програму дій на підставі попереднього аналізу Вашої ідеї.

Чому нам можна довіряти?

Швидко проаналізуємо і оцінимо перспективи, а також затрати.

Складемо чіткий план і обговоримо усі деталі.

Реалізуємо технічно на належному рівні!