Адаптивний дизайн

responsive

Адаптивний дизайн - зручний перегляд веб сайту на різних пристроях від персональних комп'ютерів до мобільних телефонів.

На даний час кількість мобільного трафіку уже перевищує 50% всього інтернет трафіку. Тому ігнорувати такою великою аудиторією просто не розумно. Адаптивний дизайн передбачає використання одного й того ж коду, але за допомогою таблиці стилів, де використовуються пропорційні значення - відображається по різному в залежності від розміру екрану.

На даний момент пошукові системи вимагають від сайтів нормального вигляду на мобільних пристроях. В іншому випадку вони можуть понижати не оптимізовані веб ресурси під мобільний трафік і навіть не враховувати в пошуку по тематичних фразах якщо користувач саме це шукає з мобільного пристрою.

Для тестування, як показується веб-сайт на різних пристроях, можна використати звичайний браузер і позмінювати його розмір. Крім цього простого способу існують ще й мобільні емулятори і різноманітні веб сервіси для тестування. Навіть браузери Firefox і Chrome мають у своєму арсеналі функцію, яка дозволяє моделювати вигляд веб дизайну сайту на найпопулярніших пристроях.

Переваги адаптивного дизайну:

користувачу легше ділитися цікавою інформацією з вашого сайту якщо використовується єдиний адрес (раніше під мобільні версії сайти створювали на окремому піддомені свою спрощену версію);

створення адаптивної сторінки займає менше часу, чим створення на піддомені окремої версії сайту під мобільний трафік;

економія ресурсів при скануванні сайту пошуковими роботами;

не треба застосовувати переадресації для користувачів з різних пристроїв, що підвищує швидкість завантаження;

знижується ймовірність типових помилок, які характерні для мобільних сайтів;

Вартість послуги обговорюється в індивідуальному порядку.