Розробка та створення блогу

responsive

Кожен користувач інтернету може абсолютно безкоштовно створити блог. Для цього існує маса сервісів, які надають таку послугу. Крім цього, там можна підібрати дизайн свого блогу з набору стандартних шаблонів.

Часто на таких сервісах доменне ім'я блогу має не красивий вигляд і його важко запамятати. Ще деякі сервіси використовують ваші онлайн щоденники, як безкоштовний контент з метою розміщення своєї реклами. Таким чином вони компенсують витрати на сервера і трішки заробляють зверху 🙂

Багато популярних блогерів уже відмовились від використання таких сервісів. Дуже часто вони просто не хочуть віддавати бекап популярному блогеру, який вирішив перейти на свій незалежний онлайн щоденник.

Тому ми радимо створювати окремі блоги. На такому сайті саме Ви будете повноправним господарем і можете творити що завгодно. Окремий блог може мати красиве доменне ім'я, унікальний шаблон, нестандартну структуру, можливість підключення соціальних сервісів і ще багато іншого.

Ми рекомендуємо створення персональних блогів на безкоштовній CMS WordPress.

Зараз дуже часто в великі компанії влаштовуються блогери, котрі ведуть професійні онлайн щоденники і вони є популярні у своїй тематиці. Це в основному стосується сфери ІТ, але в майбутньому і в інших професіях великим плюсом в резюме буде наявність власного професійного блогу.

Також деякі популярні блогери саме завдяки своїм онлайн щоденникам знайшли хороші замовлення чи навіть високооплачувану і цікаву роботу.

Як уже зазначалось, блог може створити кожен. Але, щоб він був правильно налаштований і мав унікальний дизайн - потрібно прочитати масу літератури і провести багато експериментів. Тому радимо зосередитись на своїх професійних навичках, а розробку і просування блогу довірити нам!

Дизайн сайту: шаблонний

Адміністративна панель: +

Можливість управління контентом: +

Доменне ім'я: -

Хостинг: -

Гарантійна підтримка: 1 міс.

Подальша підтримка: обговорюється окремо

Вартість: 1500 грн.