Розробка додатків під Android

Розробка додатків під Android

responsive

Все стрімкіше підвищується популярність платформи Android. На базі цієї операційної системи працює переважна більшість мобільних пристроїв - і планшетів, і смартфонів. Воно й не дивно, адже Android відрізняє відкритість при розробці та публікації додатків, а також величезна різноманітність пристроїв широкого цінового діапазону.

Розробка додатків для Android - своєчасний і ефективний крок на шляху розвитку вашого бізнесу!

Наша компанія займається розробкою додатків на Android для практично будь-якої сфери бізнесу, які покликані вирішувати широке коло завдань. Накопичений і успішно реалізований досвід роботи наших фахівців в області створення і використання java-додатків, дозволяє ефективно застосовувати ці практичні навички і для створення додатків для Андроїд.

При розробці програми на Андроїд, ми приділяємо особливу увагу:

щоб інтерфейс програми оптимально показувався на всіх мобільних пристроях, оскільки їх на базі Android існує безліч, і з різними розмірами і дозволами екранів;

створення унікального дизайну для кожної програми, оскільки поняття «стандартний дизайн» при розробці додатків на Андроїді не може бути застосовано;

публікації Вашого додатку - воно може бути опубліковано в Google Play, а може поширюватися на інших майданчиках, наприклад через ваш сайт.

Якщо у вас вже є додаток, вам не потрібно замовляти розробку нового, спеціально для Android.

Зверніться в нашу компанію, і ми в найкоротші терміни адаптуємо ваш додаток для роботи на платформі Android. Також при необхідності, надаємо технічну підтримку програми для Android.

Замовивши розробку програми для Android в нашій компанії, ви отримаєте професійну допомогу і підтримку на кожному етапі реалізації проекту. Висока технічна підготовка наших фахівців, укупі з їх практичними вміннями гарантує вам розробку якісного додатка, що відкриває широке коло можливостей вашим клієнтам!