Розробка сайтів

Користувачу потрібно всього 0,05 секунд, щоб оцінити сайт. Це лише мить. Але саме вона визначає залишиться людина на сайті, чи піде до конкурентів.
Ми створюємо сайти будь-якої складності. Незмінно привабливі та переконливі.
сайти-візитки;
корпоративні проекти;
інтернет-магазини;
інтернет-портали;
унікальні блоги;
ефективні Landing Page.

І все це – у найкоротші терміни! Детальніше про розробку сайтів.

Просування сайту

Ми працюємо в таких напрямках:
пошукова оптимізація;
контекстна реклама;
SEO аудит.

Зробимо так, що популярні пошукові системи Google та Yandeх знатимуть про Ваш бізнес! Для цього ми проведемо ґрунтовний аналіз сайту, дослідимо конкурентів, сформуємо виключно під Ваш бізнес перелік ключових слів та запитів. Чи можлива надійна та результативна SEO – оптимізація за демократичним цінами?! Так, можлива, якщо Ви співпрацюєте з нами!
Детальніше про просування сайту.

Адаптивний дизайн

Сьогодні користувачі частіше використовують смартфони, ніж комп’ютери. Тому простої наявності сайту вже не достатньо. Адаптивність – це універсальна мова, яка дозволить завжди залишатися на зв’язку, і легко спілкуватись з Вашими клієнтами.
Розробляємо адаптивний дизайн Вашого сайту для зручного перегляду на мобільних пристроях та планшетах будь-якого розширення та будь-якого типу.
Наші досвідчені працівники, візьмуться за проект будь-якого рівня складності.
Детальніше про адаптивний дизайн.

Аналітика сайтів

Ви докладаєте масу зусиль, проте сайт не дає бажаних результатів? Намагаєтесь знайти Ахіллесову п’яту, та все не вдається? Ми легко вирішимо Вашу проблему.
Вся потужність повідних систем збору і аналізу даних (Google Analytics і Яндекс Метрика) до Ваших послуг! Замовляйте аналіз сайту, та отримайте детальну інформацію про його слабкі, сильні сторони. А також готову стратегію просування, розроблену спеціально для досягнення Ваших цілей.
Детальніше про аналітику веб сайтів.

Просування в соціальних мережах

Ми залучимо для Вас нових клієнтів з популярних соціальних мереж: VK, Facebook, Google+, Youtube, Twiter та інших. Ви не маєте часу займатися своїми сторінками в соціальних мережах?! Це не проблема! Ми зробимо це замість Вас, а також сформуємо якісні контент – плани, допоможемо підібрати найкращі рекламні пропозиції, напишемо унікальні тексти та додамо у гроно Ваших друзів ще більше “живих” людей…
Детальніше про просування в соціальних мережах.

Технічна підтримка

Співпраця з нами продовжується завжди! Свідченням тому є технічна підтримка, яка працює в режимі 24/7. Телефонуйте нам, пишіть, ми завжди допоможемо у вирішенні проблем, пов’язаних з роботою Ваших сайтів… Звісно, якщо такі виникатимуть!

У нас є такі типи підтримки:
базова підтримка сайтів;
інформаційна підтримка сайтів;
комплексна підтримка сайта.

Більш детальніше про обслуговування та підтримку сайту.

Допоможемо реалізувати Вашу ідею

У вас є класна ідея, і вона пов’язана з Інтернетом? Ви мрієте втілити її в життя, але все ніяк не виходить? Тоді ми з задоволенням Вам допоможемо!
Розкажіть нам про свою ідею, і наша команда втілить її в життя. Ми гарантуємо збереження Вашого авторського права і реалізацію всіх елементів задумки. Включаючи розробку сайту і мобільних додатків. Все, на що ми претендуємо в подальшому – це відсотки від прибутку бізнесу.
Не відкладайте мрію на завтра, адже можливо це саме те, на що чекає весь світ. Телефонуйте, пишіть! Ваші ідеї достойні реалізації!

Розробка додатків під Android

В наше життя мобільні пристрої ввійшли стрімко і надовго. Вони завжди під рукою. Більшість курс валют чи прогноз погоди бачить на свому смартфоні. Все більше людей проводять час за мобільними пристроями. На даний момент більшість користується смартфонами на базі Android. Вважається, що такі смартфони дешевші, а отже і купівельна спроможність їх власників менша. Але на справді це зовсім не так. Адже аудиторія на Android дуже велика і нехтувати нею через якусь недостовірно інформацію не розумно.

Ми розробимо зручні додатки до Android, які суттєво підвищать лояльність ваших клієнтів.

Розробка додатків під iOS

Аудиторія користувачів iPhone України в 1,5 рази менше, в порівнянні з ОС Android. Проте головне не кількість, а якість.
Користувачі iOS – це сучасні новатори з рівнем доходу середній +. А значить, що завоювавши їхню увагу та прихильність, Ви отримуєте відмінний старт в ніші. І це найкращий спосіб голосно заявити про свою компанію на весь ринок.
Ми займаємось розробкою сучасних, швидких і привабливих додатків для iOS. Починаючи зі звичайних месенджерів, і закінчуючи яскравими іграшками з надзвичайною сюжетною лінією.
Не відмовляйте клієнтам в задоволенні. Залишайтеся з ними на зв’язку завжди!

Створюємо якісні мобільні додатки під iOS.